Nabídka odborných praxí a zaměstnání

Stipendijní program, odborná praxe, jisté pracovní uplatnění

České dráhy
ve formátu DOCX

Odborné praxe

I&C Energo a.s.

Máte zájem o středoškolskou praxi v provozu Jaderné elektrárny Dukovany? Pod vedením našich profesionálů si můžete vyzkoušet činnosti ze seznamu logických celků elektro, které zajišťuje I&C Energo a.s. Odborné praxe nabízíme pro studenty maturitních i učňovských oborů. Během praxe se seznámíte s reálným pracovním prostředím, ve kterém se můžete uplatnit i po ukončení studia. Studenty podporujeme i při zájmu o brigádu a to nejen o letních prázdninách. Pojďte poznat práci v perspektivním odvětví, které má v našem regionu dlouholetou tradici i budoucnost. 

Kontaktní osoba: Lenka Dostálová
E-mail: ldostalova@ic-energo.eu
Tel.: 568 413 105
Mobil: 725 150 593
www: www.ic-energo.eu


Firma ENVIRO, s.r.o. nabízí jednu pozici praktikanta pro výpomoc při zajišťování IT servisu, LAN i WAN sítí na bázi platformy Mikrotik a servisu mobilních zařízení Android a iOS.
Jedná se o placenou praxi, výše finanční odměny bude záviset na odborných znalostech praktikanta a bude stanovena na základě ústního pohovoru a testu praktických znalostí.

Kontaktní osoba: Martin Tomek
E-mail: tomekm@enviro.cz
Tel.: 564 103 103
Mobil: 602 703 847
www.enviro.cz


Šetři světlem s.r.o., Komenského nám. 141, Třebíč provádí revitalizace (rekonstrukce) elektrických rozvodů, osvětlení (LED technologie), komunikačních a zabezpečovacích systémů, renovace elektrorozvodných skříní.
Společnost nabízí žákům školy možnost vykonání odborných praxí – obory se zaměřením na elektro.
www.setrisvetlem.cz

V případě zájmu napište na e-mail pkaleta@spst.cz.


Firma SVAMAB s.r.o., K ráji 399, Jaroměřice nad Rokytnou nabízí možnost vykonání odborných praxí pro žáky z oborů automechanik, autoelektrikář, autotronik a opravář zemědělských strojů. Mohou se přihlásit i žáci z Třebíče, dopravu firma zajistí.
Kontaktní osoba: Marian Muška
E-mail: svamab@svamab.cz
www.svamab.cz


Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace nabízí možnost vykonání odborných praxí pro žáky z učebních oborů automechanik, autoelektrikář, karosář a opravář zemědělských strojů. Praxe jsou zaměřeny na opravu a údržbu vozového parku v Třebíči.
www.ksusv.cz

V případě zájmu napište na e-mail pkaleta@spst.cz nebo phrbackova@spst.cz.


Zaměstnání

MICO – MORAVIA INDUSTRIAL COMPANY

Příležitost pro absolventy: konstruktér, svářeč, zámečník, technolog, obráběč.

Na čem budeš pracovat:

Jelikož je naše společnost zaměřená na technologie pro energetický a jaderný průmysl, budeš i Ty součástí vývoje a výroby zajímavých a náročných projektů.

Na co se můžeš těšit:

Kromě mzdy, která se Ti postupně zvyšuje, dle Tvého karierního postupu získáš spoustu zajímavých zkušeností a užitečných znalostí, které Tě vždy posunou o kousek dál. Navíc se s námi můžeš podívat do celého světa jak na veletrhy, tak na montáže.


I&C Energo a.s.

Více jak 25 let jsme významným dodavatelem komplexních služeb v oblasti systému kontroly a řízení, průmyslových informačních systémů, strojních činností a systémů elektro převážně v oblasti jaderné energetiky. Díky široké škále námi poskytovaných služeb, působnosti po celé České republice i v zahraničí, nabízíme rozsáhlé pracovní příležitosti. U Společnosti I&C Energo a.s. můžete pracovat na pozici Elektrikář/Technik elektro, Elektromontér, Mechanik/Technik měření a regulace.

Aktuální pracovní pozice v I&C Energo a.s.: https://www.ic-energo.eu/nabidka-zamestnani
Benefity 2019: https://www.ic-energo.eu/download/ic_energo_benefity.pdf

Kontaktní osoba: Lenka Dostálová
E-mail: ldostalova@ic-energo.eu
Tel.: 568 413 105
Mobil: 725 150 593
www: www.ic-energo.eu


Společnost HLOUCH MOTORS, Brněnská 36/94, Třebíč nabízí absolventům volná pracovní místa na pozicích automechanik, autokarosář a pomocný pracovník servisu.

Kontaktní osoba: Markéta Hlouchová, manažer kvality
E-mail: marketa@hlouch.cz
Tel.: 568 440 083
Mobil: 608 320 804
www.ford.hlouch.cz


Šetři světlem s.r.o. Komenského 141, Třebíč nabízí pro absolventy oboru elektrikář pro silnoproud volná pracovní místa na pozici elektromontér.
Popis činnosti: Provádění elektromontážních prací převážně při rekonstrukcích elektroinstalací v panelových a bytových domech.
- nástup nejpozději od 1. 9. 2017
- nástupní plat 15 000 Kč + prémie
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- práce v mladém kolektivu

Kontaktní osoba: Ing. Radovan Horák
Tel.: 603 862 002
www.setrisvetlem.cz


Huhtamaki Česká republika, a. s. hledá pro svůj závod v Přibyslavicích pracovníka na pozici elektrikář.
Popis činnosti: Provádí údržbu a opravy elektrických částí výrobních zařízení, příp. budov a vedení, provádí programování a zásahy do ovládacích software strojů.

Kontaktní osoba: Martina Stasiaková
Tel.: 568 894 106, 724 011 047
www.huhtamaki.com

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail martina.stasiakova@huhtamaki.com.


Draka Kabely, s.r.o. ve Velkém Meziříčí je součástí nadnárodní korporace Prysmian Group, která je jedničkou na trhu ve výrobě kabelů. Draka kabely vyrábí PVC kabely pro pevné instalace, PVC flexibilní kabely, autovodiče, speciální svazky a standardní i speciální ploché výtahové kabely.

Společnost by ráda rozšířila své řady o nové spolupracovníky na těchto pozicích:

  • skladník
  • dělník

Kontaktní osoby: Mgr. Monika Gabrhelíková – HR Specialist senior, Jana Fašinová – HR asistentka

V případě Vašeho zájmu o nabízenou pozici zašlete Váš profesní životopis na e-mailovou adresu: monika.gabrhelikova@prysmiangroup.com, jana.fasinova@prysmiangroup.com, případně poštou na adresu společnosti: Draka Kabely, s.r.o., Třebíčská 777/99, 594 01 Velké Meziříčí


SVAMAB s.r.o. Jaroměřice nad Rokytnou hledá nové pracovní síly. Jedná se o absolventy na trvalý pracovní poměr z těchto oborů – automechanik, autotronik, karosář, opravář zemědělských strojů.
V případě potřeby firma zajistí dopravu z Třebíče i zpět.

Kontaktní osoba: Marian Muška
Tel.: 608 806 405
www.svamab.cz