Rozvrh odborný výcvik

Lichý týden

Třída obor zápis TK počet                 po,st             po        
37 39 41 43 45 47 49 51 1 3 5 7 9 11 13 15 17 19 21 23 25
MEZ1 MEZ Chalupa 10 Chalupa/elektro/ Jan Štěpánek po-Okřina, út-pá Khek/ruční/
MEZ 9 po-Okřina, út-pá Khek/ruční/ Ján Chalupa/elektro/
AME1 MO Vodová 11 Píša/elktro/ Vodová/ruční/
MO 10 Vodová/ruční/ Píša/elktro/
ESI Řiháček 11 Řiháček po-út, Dufek st, Okřina čt-pá, 
ITB1 IT Videňský 10 Čížek/slabo/ po Kováč/ruční/ po Vídeňský/silno/ po
IT 10 Vídeňský/silno/ po Čížek/slabo/ po Kováč/ruční/ po
IT 9 Kováč/ruční/ po Vídeňský/silno/ po Čížek/slabo/ po
EŘS1 EŘS Kaleta 11 Kováč/ruční/ út Kaleta/slabo/ út Pospíšil/silno/ út
EŘS 11 Pospíšil/silno/ út Kováč/ruční/ út Kaleta/slabo/ út
EŘS 10 Kaleta/slabo/ út Pospíšil/silno/ út Kováč/ruční/ út
AME2 MO Dufek 10 Dufek, st Mendlík Svoboda st M. Vrba Frenc Vrba st Mendlík
MO 10 Vrba Dufek Svoboda Frenc Dufek
MEE2 MEZ Novotný 8 Novotný Vilím
MEZ 7 Vilím Novotný
ESI Boček 6 Hrdý Pelán Boček
ESI 5 Boček Hrdý Pelán
ESI 5 Pelán Boček Hrdý
MEL2 MEA Čížek 8 Čížek st-pá Videňský st-pá Řiháček st-pá
MEA 8  Videňský st-pá Řiháček st-pá Čížek st-pá
MEA 8 Řiháček st-pá Čížek st-pá  Videňský st-pá
MSE2 MS Smolík 11 Smolík st-pá
AUK2 AT Svoboda 10 Svoboda čt-pá Vrba čt-pá Frenc čt-pá Dufek čt-pá Kosielski čt-pá
UK Kováč 4 Kováč st-pá
PA Štěpánek 3 Štěpánek st-pá
STR2 STR Rous 10 Khek/svařovna/ po Smolík po Rous po
STR 10 Rous po Khek/svařovna/ po Smolík po
STR 10 Smolík po Rous po Khek/svařovna/ po
ENE2 ENE Čížek 10  Videňský út Čížek út
ENE 9 Čížek út  Videňský út
OKO3 OKO Cejpek 9 Cejpek Vodínský Kemel    
OKO 8 Kemel Cejpek Vodínský    
OKO 8 Vodínský Kemel Cejpek    
OZS3 OZS Zahrádka 11 Zahrádka Kosielski Frenc    
OZS 10 Kosielski Frenc Dufek   Vrba Svoboda Zahrádka    
OZS 10 Frenc Vrba po-st,Zahr čt-pá Zahrádka Svoboda    
MSK3 MS Rous 6 Rous st-pá HVH st HVH st Hájek st, Večeřa čt, Heralecký pá, plasty
MS 6 Hájek st, Večeřa čt, Heralecký pá, plasty Hájek st, Več čt, Her pá Rous st-pá
UK Jan 3 Jan Khek svař. CO Ján
UP Štěpánek 3 Štěpánek Khek svař. Plyn Štěpánek
STR3 STR Rous 10 Dočekal út Smolík út Rous út
STR 10 Rous út Dočekal út Smolík út
STR 9 Smolík út Rous út Dočekal út
AUK4 AT Kosielski 8 Svoboda po-st Zahrádka po-st Frenc po-st Dufek po-st Kosielski po-st        
UK Jan 2 Jan po-čt        
UP Štěpánek 2 Štěpánek po-čt        

 

Sudý týden

Třída obor zápis TK počet         po,út                   čt,pá          
36 38 40 42 44 46 48 50 2 4 6 8 12 14 16 18 20 22 24 26
OKO1 OKO Chalupa 8 po-út, čt-pá Chalupa-elektro, st.Kemel strojní po. Vodová ruční, út-pá Jan ruční +kov. a svař.
OKO 8 po. Vodová ruční, út-pá Jan ruční +kov. a svař. po-út, čt-pá Chalupa-elektro, st.Kemel strojní
OZS1 OZS Píša 9 Píša- elektro Kováč st-pá,Rous po-út  Píša- elektro Zahrádka Frenc Kováč- ruční, svař., kov
OZS 9 Kováč- ruční, svař., kov Píša- elektro Kováč st-pá,Rous po-út  Píša- elektro Dufek Vrba Kosielski
OZS 9 Kosielski Dufek Svoboda Zahrádka Kováč st-pá,Rous po-út  Píša- elektro
MSE1 MSE Pelán 11 Pelán- elektro, slabo- silno po-út Kováč po-út kov, svař Rous- ruční, strojní, po-út
MSE 11 Rous- ruční, strojní, po-út Kováč po-út kov, svař Pelán- elektro, slabo- silno po-út
AUK1 AT Vodova 12 Svoboda čt-pá silno+kovarna Zahrádka čt-pá ruční Kosielski čt-pá slabo+svařovna Rous čt-pá strojní
UK 5 Vodová-ručníí svař.kov.elektro silno čt-pá Vodínský čt-pá strojní
MEL1 MEA Vilím 9 Vilim-elektro slabo, čt-pá Řiháček ruční, strojní, svař. kov. čt- pá Pelán silno čt - pá
MEA 8 Pelán silno čt-pá Vilim-elektro slabo, čt-pá Řiháček ruční, strojní, svař. kov. čt-pá
MEA 8 Řiháček ruční, strojní, svař. kov. čt-pá Pelán silno čt - pá Vilim-elektro slabo, čt-pá
ENE1 ENE Vodínský 10 Řiháček- elektro silno út Vodová-ruční+slabo pájení mřížky út Vodínský,strojní +slabo DPS út
ENE 10 Vodínský,strojní +slabo-pájení mřížky Řiháček- elektro silno út Vodová-ruční+slabo-pájení na DPS út
ENE 10 Vodová-ruční+slabo pájení mřížky út Vodínský,strojní +slabo DPS út Řiháček- elektro silno út
  STR Řiháček 11 Řiháček- elektro silno po Dočekal- ruční po Vodínský, elektro slabo po
STR1 STR 10 Vodínský, elektro slabo po Řiháček- elektro silno po Dočekal- ruční po
  STR 10 Dočekal- ruční po Vodínský, elektro slabo po Řiháček- elektro silno po
ITA1 IT Řiiháček 10 Pelán-elektro slabo, st Vodová- ruční st Řiháček-elektro silno st
IT 10 Řiháček-elektro silno st Pelán-elektro slabo, st Vodová- ruční st
IT 9 Vodová- ruční st Řiháček-elektro silno st Pelán-elektro slabo, st
OKO2 OKO Kemel 8 Kemel po-út, čt-pá, Rous st Smolík Cejpek
OKO 8 Cejpek Kemel po-út, čt-pá, Rous st Smolík
OKO 8 Smolík Cejpek Kemel po-út, čt-pá, Rous st
OZS2 OZS Khek 9 Khek-plamen Frenc- CO Vrba Svoboda Frenc Zahrádka
OZS 9 Frenc- CO Khek- plamen Dufek Vrba Svoboda Frenc
OZS 9 Zahrádka Svoboda Dufek Khek- plamen Khek- CO
AMZ3 AU Vrba 11 Dufek Vrba Frenc Zahrádka Svoboda Kosielski    
AU 11 Vrba Kosielski Svoboda Dufek Zahrádka Frenc  
EZP Novotný 9 Novotný    
ELE3 ESI Hrdý 7 Hrdý Boček    
ESI 7 Boček Hrdý    
MAU3 MEL Vídeňský 5 Vídeňský po-st Čížek po-st
MEL 4 Čížek po-st Vídeňský po-st
AT Svoboda 5 Svoboda po-st Zahrádka po-st Kosielski po-st Dufek po-st Vrba po-st
ENE3 ENE Vilím 9 Vodínský st Vilím st
ENE 9  Vilím st Vodínský st
MSE4 MSE Rous 10 Vodínský čt-pá Rous čt-pá        
MSE 9 Rous čt-pá Vodínský čt-pá        
MER4 MEL Víděňský 6 Čížek čt-pá Vídeňský čt-pá        
MEL 5 Vídeňský čt-pá Čížek čt-pá