Nabídka zájezdu do Anglie – jaro 2023

Jižní Anglie – putování za mořem

Termín: 12.–17. 3. 2023

Program:

1. den: Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.

2. den: Celodenní návštěva přímořského letoviska Brighton.  Dopoledne návštěva nejstaršího akvária na světě Sea Life Centre (9 GBP) a paláce Royal Pavilion (9 GBP), který je inspirovaný indickým Taj Mahalem. Odpoledne výjezd na vyhlídkovou věž i360, odkud se vám otevře překrásný výhled na jihoanglické pobřeží. Poté osobní volno na zábavním mole Palace Pier. Večer ubytování v hostitelských rodinách.

3. den: Dopoledne návštěva městečka Portsmouth a jeho starobylých doků, prohlídka lodí Warrior a Victory (12 GBP). Poté možnost výstupu na Spinnaker Tower (10 GBP). Odpoledne návštěva Arundel Castle (12 GBP), jednoho z nejdéle obývaných anglických hradů a domova vévody z Norfolku. Hrad obklopuje překrásný anglický park. Večer návrat na ubytování.

4. den: Dopoledne návštěva města Hastings a slavných pašeráckých jeskyní Smuggler´s Adventure (8 GBP), kde se seznámíte s dějinami pašerác-tví v jižní Anglii. Odpoledne přejezd k Bílým útesům a jejich nejvyšší části Beachy Head, lemujícím jižní pobřeží Velké Británie. V případě hezkého počasí procházka k dalšímu přírodnímu skvostu, skaliskům Seven Sisters.

5. den: Celodenní prohlídka Londýna (Westminster Abbey.  Parlament, Buckinghamský palác, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, možnost návštěvy nejslavnějšího hračkářství The Hamley´s. Odpoledne návštěva National Gallery (alternativně Madame Tussaud´s). Večer projížďka na London Eye (20 GBP) a odjezd zpět do ČR.

6. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách

Podrobné informace včetně přihlášky naleznete v propozicích.

Zájemci vyplní závaznou přihlášku, doporučujeme co nejdříve, a odevzdají u Mgr. Jitky Ondráčkové, kabinet B420. 

Soubory ke stažení
Jižní Anglie
ve formátu PDF